Resultat 2015

D 15-17

1. Vilde Sørbotten Johansen, Florø Turn&Idrettsf., 2:06:52

 

D 18-19

1. Bertine Thorsnes Lefdal, IL Bjørn, 1:11:19,

2. Guro Jordheim, Hemsedal IL/Team Hallingdal, 1:16:31,

3. Gunn Karoline Høgset, Ål IL/ Team Hallingdal, 1:35:24,

 

D 20-22

1. Amalie Øvrebø, Luster IL, 1:14:17,

 

D 23-34

1. Maren Wangensteen, Høre/Ryfoss IL, 59:45,

2. Malene Blikken Haukøy, IL Høyang, 1:03:52,

3. Tina Løkke Vie, Gloppen Friidrettslag, 1:17:46,

4. Kari-Anne Kirsebom Strandman, Øl og Kondis, 1:19:09,

5. Mariann Drægni, Vik IL, 1:21:06,

6. Mariann Fuglesteg, IL Bjørn, 1:24:38,

7. Hanna Aarnes Nisja, Driva IL/Dr.techn.Olav Olsen, 1:31:02,

8. Ann-Kristin Gjerde, Hafslo IL, 1:47:04,

 

D 35-39

1. May Britt Buer, Gular, 1:00:49,

2. Therese Sjursen, Bergen Løpeklubb, 1:02:04,

3. Merete Helgheim, Gloppen FIL, 1:05:01,

4. Inger Moe, NOTEAM, 1:15:35,

5. Anne Bekkhus, Vik IL, 1:16:00,

6. Gry Anita Sviggum, IL Bjørn, 1:19:21,

7. Annica Øhling, NOTEAM, 1:27:22,

8. Arezoo Soltani, HiSF-Foss IL, 1:59:11,

DNF. Åslaug Golf Kaardal, Lærdal IL, 00:00,

 

D 40-44

1. Sonja Bøen, Luster treningssenter/Luster SK, 1:11:10,

2. Birgit Voll, Vik IL, 1:20:46,

 

D 45-49

1. Hanne Liland, Varegg/Fjellgeitene, 1:16:52,

2. Hilde Eldegard, Voss HK, 1:22:54,

3. Anette Hauge, Luster IL, 1:24:44,

 

D 50-54

1. Anne Kari Herlofsen Nes, Veitastrond IL, 1:26:05,

2. Britt Marit Stadheim, Vik IL, 1:28:23,

D 55-59

1. Norunn Stavø, Flora Tif, 1:12:52,

 

D 60-64

1. Anna Magrethe Tråve, Lærdal IL, 1:14:08,

2. Linda Grebstad Grinde, Syril, 1:29:40,

 

M 15-17

1. Emil Intelhus Brøto, Gol IL, 1:00:14,

2. Andres Rudningen, Hemsedal IL, 1:04:43,

3. Trygve Brendehaug, Syril, 1:10:09,

4. Tor-Magnus Skredegård, Gol IL, 1:11:50,

5. Kjetil Mathias Stegegjerdet, IL Bjørn, 1:12:12,

6. Kristian Haugen, IL Bjørn, 1:12:28,

7. Runar Sekse, Hafslo IL, 1:17:42,

8. Henrik Thorsnes Lefdal, IL Bjørn, 1:17:44,

9. Asle Grøthe, Torpo, 1:19:01,

10,Even Hunshamar, IL Bjørn, 1:19:37,

 

M 18-19

1. Ola Jordheim, Hemsedal IL/Team Hallingdal, 56:05,

2. Vetle Flaget, Hemsedal IL/Team Hallingdal, 1:02:10,

3. Jens Storås Sommer, Lillehammer Skiklub, 1:02:15,

4. Halgrim Ove Tørrisplass, Team Haruka, 1:05:55,

DNF. Knut Skrindo, Gol IL/Team Hallingdal, 00:00,

DNF. Kristoffer Sønnesyn, NOTEAM, 00:00,

 

M 20-22

1. Hallvard Evjestad, IL Bjørn, 58:25,

2. Sondre Øvre Helland, TIF Viking, 58:33,

3. Sigurd Hulbak, Hemsedal IL/Team Hallingdal, 1:07:21,

4. Jakob Meløy, NTNUI, 1:08:51,

DNF,,Geir Steig, Luster IL, 00:00,

 

M 23-34

1. Erling Hisdal, IK Tjalve, 53:18,

2. Tommy Haga, Sogndal IL, 58:18,

3. Svein Arne Haugen, Varegg-Fjellgeitene, 59:24,

4. Thomas Evjestad, IL Bjørn, 1:02:49,

5. Anders-Otto Plassen, Bedriftshelse1, 1:03:56,

6. Håkon Eliassen Øvrebø, Gaular IL, 1:05:40,

7. Håvard Aaberge Nes, Tranby Tennisforening, 1:05:55,

8. Casper Andersen, Sogndal IL, 1:06:43,

9. Runar Hatlevoll, Ornes IL, 1:06:46,

10. Jonas Dalland, Hordaveg, 1:10:46,

11. Sølve Moe, Hafslo Innebandy, 1:11:51,

12. Anders Øyre, Sogn Fjordbuldrarlag, 1:13:50,

13. Torbjørn Selseng, Tranby Tennisforening, 1:13:56,

14. Tommy Havellen, Hafslo IL, 1:13:59,

15. Øyvind Haugen, IL Bjørn, 1:19:52,

16. Erling Ola Fykse, NOTEAM, 1:21:05,

17. Johannes Molland, NOTEAM, 1:21:33,

18. Frederic Talle, Talle, 1:25:07,

DNF. Håvard Halvorsen, Øl og Kondis, 00:00,

 

M 35-39

1. Daniel Kvåle, Team Intersport Sogndal, 1:01:28,

2. Rune Aase Kalhagen, Eid Motbakkelag, 1:02:31,

3. Roy Olsen, Aordal Motabakkelag, 1:02:56,

4. Kurt Norheim, LUR, 1:05:48,

5. Erik Stavø, Sogndal IL, 1:07:33,

6. Helge Midtbø Heimseter, Eikefjord IL, 1:10:51,

7. NilsOlav Nygard, Syril, 1:21:06,

8. Asbjørn Kjos, Hafslo IL, 1:21:13,

 

M 40-44

1. Lars Olaf Haaheim, NOTEAM, 56:01,

2. Rune Eckhoff, Kaupanger IL, 57:01,

3. Sverre Nesdal Aske, Fjellhug Vereide, 57:31,

4. Per Ove Walaker, IL Fanaråk, 59:34,

5. Ingvar Skaar, Statoil Bergen BIL, 1:00:21,

6. Erik Skjerdal, IL Bjørn, 1:04:31,

7. Benny Østbye Hansen, Fjellhug Vereide, 1:05:55,

8. Arve Uglum, Sogndal IL, 1:06:38,

9. Bjørn Arild Grindhaug, LUR, 1:11:51,

10. Arne Eithun, Sogndal IL, 1:12:05,

11. Bernt Bergheim, Sogndal IL, 1:14:03,

12. Ruben Kvalsøren, Luster Telemark, 1:17:30,

13. Magne Kvalsøren, Luster Telemark, 1:20:15,

14. Kåre Hønsi, IL Bjørn, 1:22:23,

15. Vegard Høistad, IL Bjørn, 1:36:08,

 

M 45-49

1. Per Eivind Gurvin, Førde IL, 58:00,

2. Bjørn Harald Bongom, Varegg/Fjellgeitene, 1:03:16,

3. Jarle Flo, Sogndal IL, 1:03:45,

4. Ove Wolff, Hyllestad IL, 1:05:07,

5. Stein Frode Tryti, Vik IL, 1:07:32,

6. Ketil Tveit, ÅL IL, 1:14:25,

7. Roger Hestholm, HiSF - Foss IL, 1:16:35,

8. Svein Inge Harberg, IL Bjørn, 1:17:09,

9. Kjell Arne Stegegjerdet, Luster Telemark, 1:19:37,

10. Geir Ove Sva, Bedriftshelse1, 1:21:06,

11. Kai Kvalsøren, NTP, 1:25:12,

12. Alfred Kollsete, Vik IL, 1:27:59,

13. Øyvind Juvik, IL Bjørn, 1:59:13, 

 

M 50-54

1. Kjell Erling Mundal, Fjærland IL., 59:39,

2. Arvid Brudevoll, Vik IL, 1:01:04,

3. Vidar Fosse, Vik IL, 1:08:05,

4. Anders Knut Molland, IL Bjørn, 1:18:23,

5. Torgeir Torgersen, HIL, 1:22:37,

6. Tommy Sæthre, Sauradnkameratadn, 1:25:48,

7. Anders Jarstadmarken, Aordal Motabakkelag, 1:30:56,

 

M 55-59

1. Magnar Solheim, Norddalsfjord I.L, 1:02:03,

2. Olav Terum, Aurland IL, 1:03:48,

3. Arild Bjarkø, Nord Østerdal OK, 1:09:08,

4. Eivind Brendehaug, Tastaturlaget, 1:20:06,

5. Are Indrelid, Aordal Motabakkelag, 1:24:27,

DNF. Per H. Storm Danielsen, Decco, 00:00,

 

M 60-64

1. Anders Inge Hundere, Lærdal IL, 1:11:10,

DNF. Edvard Johansen, Florø Tif, 00:00,

 

M 65-69

1. Arne Ingjald Lerum, Sauradnkameratadn, 1:24:31,

2. Knut Grinde, Syril, 1:29:40,

3. Halvor Thurn-Basberg, Sauradnkameratadn, 1:34:56,

4. Bjørn Sørheim, Sauradnkameratadn, 1:37:25,

 

M 70-74

1. Birger Hanstveit, Mjøsdalen Il, 1:18:10,

2. Steinar Nordheim, Malvik IL, 1:25:29,

3. Hans Bjørn Kvalsvik, Florø Turn&Idrettsf., 1:36:50,